#trzymajbilet - aktorzy dziękują

Polscy aktorzy dziękują i wciąż apelują: #trzymajbilet Zobacz materiał przygotowany przez adria-art. W nagraniu wzięli udział m.in. Daniel Olbrychski, Mikołaj Roznerski, Ewa Kasprzyk, Jowita Budnik i wielu innych.

Adria-art jest stałym partnerem Bielskiego Centrum Kultury. Organizuje w Domu Muzyki wiele spektakli teatralnych z udziałem najwybitniejszych polskich artystów.

Dziękujemy, że trzymasz bilet. Akcja, do której włączyły się gwiazdy

Mikołaj Roznerski, Anita Sokołowska, Antoni Pawlicki, Katarzyna Żak, Łukasz Płoszajski, Ewa Kasprzyk czy Daniel Olbrychski dziękują swoim fanom za włączenie się do akcji #trzymambilet. Jej twórcą jest jeden z największych organizatorów wydarzeń kulturalnych w Polsce – Adria Art. 

– Drodzy widzowie, bardzo serdecznie chciałem wam podziękować za to, że nie oddajecie biletów, ale przekładacie swoje wizyty w teatrach. Niedługo do was wrócimy – mówi aktor Mikołaj Roznerski.

– Chciałam właściwie powiedzieć tylko jedno: dziękuję. Dziękuję bardzo, że trzymają Państwo bilety, że już niebawem spotkamy się ponownie, że będziemy mogli dla Państwa grać – dodaje aktorka Jowita Budnik.

Od 18 maja rząd zniósł kolejne restrykcje, zostały otwarte m.in. salony fryzjerskie i kosmetyczne, kawiarnie i restauracje. Będzie również możliwa m.in. działalność kin plenerowych (w tym samochodowych) czy wznowienie prac na planach filmowych. Kiedy powrócą koncerty, teatry i spektakle? Z niecierpliwością czekamy.

mk