Przeboje Muzyki Filmowej - KONCERT ODWOŁANY

Najpiękniejsze oscarowe piosenki. Przeboje Muzyki Filmowej -  w wykonaniu znakomitych solistów (Marta Florek, Joanna Smajdor i Daniel Cebula-Orynicz) oraz Bielskiej Orkiestry Kameralnej pod kierownictwem Jacka Obstarczyka.

W programie nie zabraknie znanych miłosnych utworów nagrodzonych Oscarem jak: "Miłość rośnie wokół nas" Eltona Johna, "Kolorowy Wiatr" z Pocahontas, "My heart will go on" z Titanica oraz takich hitów jak "Skyfall" Adele, "I will always love you" Whitney Houston, czy "Moon River" ze Śniadania u Tiffaniego.

Daniel Cebula-Orynicz

Wokalista, kompozytor, aranżer. Absolwent wydziału jazzu w Katowicach. Doktorant Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Jest wokalistą, wykładowcą akademickim, trenerem zespołów wokalnych.  Dyrygent warsztatów gospel, które odbywają się w całej Polsce. Współpracuje na stałe z chórami i zespołami wokalnymi w Polsce i za granicą.  Występuje w produkcjach musicalowych Teatru Rozrywki w Chorzowie, w którym jest również korepetytorem wokalnym.  Współpracował z wieloma znanymi osobistościami polskiej sceny muzycznej, m. in. Marcinem Wyrostkiem, Edytą Górniak, Margaret, Natalią Kukulską, Stanisławem Soyką.  Wystąpił gościnnie na kilku płytach.  Jest finalistą 6. edycji programu The Voice of Poland, laureatem Grand Prix Festiwalu Twórczości Niezapomnianych Artystów Polskich ,,Pejzaż bez Ciebie”.

 Joanna Smajdor

Wokalistka, pianistka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Z powodzeniem brała udział w programach rozrywkowych "Mam Talent" i "The Voice of Poland". Jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych m.in. Przeglądu Piosenki Aktorskiej, Festiwalu Ballady i Piosenki Filmowej itd. Od kilku lat aktywnie koncertuje współpracując z topowymi artystami polskiej sceny muzycznej. Jest także wokalistką Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective.

Marta Florek

Marta Florek - wokalistka, kompozytorka, aktorka musicalowa i trener wokalny. Absolwentka Akademii Muzycznej na kierunku wokalistyka jazzowa. Obecnie jest wykładowcą na tejże uczelni. Zagrała kilka głównych ról w musicalach. Szerszej publiczności znana z programów telewizyjnych: The Voice of Poland, Szansa na sukces, Hit Generator czy też z występu gościnnego na 48 Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu podczas koncertu poświęconemu twórczości Ewy Demarczyk. W 2013 r. na zaproszenie kompozytora Krzesimira Dębskiego nagrała partie wokalne do filmu "Syberiada Polska".
Marta Florek brała udział w nagraniach kilkunastu płyt.  Koncertowała w Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Bułgarii, Litwie i Belgii. Od wielu lat prowadzi warsztaty wokalne oraz udziela lekcji śpiewu rozrywkowego.

 

 

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.

 Przeboje Muzyki Filmowej - 14 lutego 2021 10 kwietnia 2021 g. 18.00. Bilety w cenie 80 zł (normalny) i 40 zł (ulgowy - Bielska Karta Rodzina+, Bielska Karta Seniora, Weteran+) KONCERT ODWOŁANY

mk