Anna Guzik zaśpiewa dla dzieci

TWOJA BAJKA - 4. Festiwal Piosenki Bajkowej. Gala finałowa - koncert laureatów i gwiazdy ANNY GUZIK, już w najbliższą sobotę w sali Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej.

W finale wystartuje 100 najzdolniejszych wokalistów wyłonionych na poszczególnych etapach konkursu. Repertuar przypomina o bajkowej historii naszego miasta. Wokaliści to dzieci, młodzież oraz dorośli bez ograniczeń wiekowych.

Minikoncert Anny Guzik nosi tytuł "Nocą wszystko gra" i składa się w całości z utworów, które pochodzą z płyty artystki, dedykowanej dzieciom. Album, o tym samym tytule - "Nocą wszystko gra", pojawił się na rynku muzycznym w sierpniu zeszłego roku. Artystka wraz z muzykami przeniesie widzów w muzyczno-bajkowy świat, stworzony przez Krzysztofa Maciejowskiego oraz Jacka Bończyka, gdzie królują piękne teksty, muzyczna różnorodność i poczucie humoru.

Występują:

Anna Guzik, Ghostman, Eugeniusz Kubat, Wojciech Maciejowski

aranżacje oraz produkcja muzyczna: Krzysztof Maciejowski

UWAGA: Jeżeli koncert z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 nie będzie się mógł odbyć w planowanym terminie, może zostać przesunięty na najbliższą możliwą datę. Ze względu na regulacje związane z pandemią, organizator imprezy zastrzega sobie możliwość zmiany miejsc.

Finałowa Gala 4. Festiwalu Piosenki Bajkowej. 21 sierpnia g. 18.00, Bielskie Centrum Kultury. Bilety w cenie 20 zł.

mk