Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/bck/domains/bck.usermd.net/public_html/sites/all/modules/date/date_views/includes/date_views_fields.inc on line 86 Aktualności | Bielskie Centrum Kultury

Aktualności

Balet ŚPIĄCA KRÓLEWNA

Baletowa klasyka z Ukrainy w Bielskim Centrum Kultury. ŚPIĄCA KRÓLEWNA – balet w trzech aktach w wykonaniu artystów BALETU OPERY KIJOWSKIEJ - 5 grudnia 2022.

czytaj więcej

WIELKA GALA SYLWESTROWA 2022

Zapraszamy na niezwykłą galę sylwestrową w Bielskim Centrum Kultury. Rozpoczynamy w Sylwestra o g. 20.30  W programie: 1 część wiedeńska / operetka, opera, pieśni neapolitańskie, 2 część koncertu / musical, muzyka filmowa, pop. UWAGA!!!: Bilety w cenie  200 zł

czytaj więcej

FÁBIA REBORDÃO - Siesta w drodze

Marcin Kydryński prezentuje SIESTA w drodze: FÁBIA REBORDÃO „Entuzjaści otwartego, nieskonwencjonalizowanego fado nie mają dziś wątpliwości: obok bogiń: Marizy i Any Moury to właśnie Fábia Rebordão staje się najciekawszą, odważnie poszukującą artystką gatunku.

czytaj więcej

KAZIK

KAZIK Staszewski  - jego solowa dyskografia to kilkanaście znakomitych płyt. Czy w Bielsku-Białej zaśpiewa Spalam się, 12 groszy, Malcziki czy może Twój ból jest lepszy niż mój? - przekonają się ci, którzy 17 lutego 2023 przyjdą do BCKu posłuchać KAZIKA i jego zespołu.

czytaj więcej

STRACHY NA LACHY

Dwadzieścia lat na scenie, 9 płyt, mnóstwo przebojów (Piła tango, Moralne salto, Dzień dobry kocham cię, Jedna taka szansa na 100, Żyję w kraju i wiele innych) oraz status legendy polskiej sceny.

W Bielskim Centrum Kultury zagrają 10 marca 2023.

czytaj więcej

Golec uOrkiestra - świąteczne koncerty

28 grudnia w Bielskim Centrum Kultury dwa świąteczne, kolędowe koncerty zespołu Golec uOrkiestra.

Tego dnia, o g. 17.00 zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek, a o 20.00 na kolędowanie z Janem Pawłem II.

czytaj więcej

TRE VOCI

OSTATKI Z TRE VOCI. Tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. W Bielskim Centrum Kultury z wystąpią, w towarzyszeniem zespołu muzycznego, 19 lutego 2023 r. 

czytaj więcej

Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko

Stanisława Celińska znakomita i wszechstronna aktorka uwielbiana przez publiczność, w ostatnich latach dała się poznać jako równie wybitna i doceniana piosenkarka. Jej wyjątkowe emocjonalne interpretacje, jej empatia i charyzma powodują, że jej widownia składa się z osób w każdym wieku. I nie bez powodu - na jej płytach każdy znajdzie coś dla siebie.

czytaj więcej

Zakończyła się XX Jazzowa Jesień

Jubileuszowo, romantycznie, jazzowo - zakończyła się  XX edycja Jazzowej Jesieni w Bielsku-Białej. Festiwal trwał 4 dni, a publiczność mogła posłuchać 7 koncertów.

czytaj więcej

Tango wolności

Najpiękniejsze tanga w brawurowym wykonaniu i zaskakujące aranżacje najpiękniejszych popowych i rockowych piosenek o wolności. Piątkowy wieczór w Bielskim Centrum Kultury wieńczył bielskie obchody Narodowego Święta Niepodległości.

czytaj więcej

PLEBISCYT 2023 – LISTA WYKONAWCÓW III etap

Przed nami ostatni etap plebiscytu na artystów, których chcielibyście zobaczyć w Bielsku-Białej w roku 2023. Poniżej publikujemy skróconą listę, z której wykreśliliśmy wykonawców, którzy zdobyli mniej niż 10 Waszych głosów.

czytaj więcej

Koncert dla wszystkich: Anna Lipiak

Koncert dla wszystkich: bielska pianistka Anna Lipiak w programie Muzyka dla duszy. Gościnnie Grzegorz Niemczuk. 7 grudnia w Bielskim Centrum Kultury.

czytaj więcej

Strony